25 лютого 2019 р. до нашого факультету завітали учні 11-А класу ЗНЗ № 67 м.Києва. Під час екскурсії гості мали змогу познайомитись з багатою історією університету, довідатись про його видатних випускників, почесних професорів і докторів.

Зацікавлено учні розглядали університетський маятник Фуко.

Неабиякі враження школярі отримали під час візиту до лабораторії кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи, в якій мали змогу власноруч провести ряд фізичних дослідів.

Зокрема, покерувати гідравлічною рукою, ознайомитись на практиці з принципом дії аналого-цифрового перетворювача. Саме так, через дослідження, навчаються студенти фізико-математичного факультету.

Потім екскурсію було продовжено у музеї фізичних приладів кафедри загальної та прикладної фізики, де на гостей чекала зустріч із відомими науковцями і педагогами: завідувачем кафедри академіком НАПН України, професором, доктором фізико-математичних наук Миколою Івановичем Шутом та професором Тарасом Григоровичем Січкарем.

У ході зустрічі учні поринули в атмосферу, яка панує в університеті, дізнались про цікавинки, які чекають на кожного, хто носить горде ім’я драгоманівця.

Провів екскурсію аспірант, завідувач лабораторією спецфізпрактикуму Пудченко С.А.