kravchuk15–17 травня 2014 року у Національному технічному університеті України «КПІ» (м. Київ) відбудеться XV міжнародна наукова конференція імені академіка Михайла Кравчука.

Відкриття конференції — 15 травня о 14:30

Секції:
І. Диференціальні та інтегральні рівняння, їх застосування.
ІІ. Алгебра, геометрія. Математичний та чисельний аналіз.
ІІІ. Теорія ймовірностей та математична статистика.
ІV. Історія та методика викладання математики.

Робочі мови конференції — українська, англійська, російська, білоруська.

Організатори конференції:
Національний Технічний Університет України «КПІ»
Інститут Математики НАН України
Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка
Національний Педагогічний Університет ім. М. Драгоманова

Просимо надсилати до 1 квітня 2014 року за адресою
1. Правильно оформлені тези. Береги: зверху, зліва, справа — 2 см, знизу — 3 см. Шрифт тексту — Times New Roman, 14 pt (нестиснений та немасштабований). Основний текст: одинарний міжрядковий інтервал, абзац — 1 см, вирівняно по ширині. Структура: назва доповіді (великими літерами, грубий шрифт); через рядок — прізвище та ініціали (грубий шрифт); назва установи, місто, країна, ел. адреса (курсивом); через рядок — текст повідомлення. Формули поза рядком тексту — центровані (з номерами праворуч). Формули нумерувати лише за наявності посилань.
2. Заявку, в якій зазначено: прізвище, ім’я; науковий ступінь, звання; місце роботи; назва доповіді; секція; електронна адреса для листування; потреба у поселенні (чи потрібен гуртожиток).
3. Організаційний внесок, який складає еквівалент (за курсом НБУ на момент переказу):
15 доларів США (для аспірантів — 10 доларів, для студентів — 5 доларів (розмір внеску визначається за співавтором, який має найвищий науковий рівень))
+5 доларів за кожну сторінку тез (починаючи з першої).
Просимо надсилати до 1 квітня 2014 року за адресою:
01001, Київ-1, Головпоштамт,
до запитання Гайдею Віктору Олександровичу

Надсилаючи оргвнесок обов’язково вказуйте прізвище та ім’я учасника.

Від 15 січня до 1 квітня 2014 року 10:00–16:00 (окрім вихідних) тези, заявку і оргвнесок можна подати в НТУУ «КПІ» (7-й корпус, кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей, к. 436 або 437), тел. (380)-(044)-454-97-40.