Запрошуємо Вас
взяти участь у
Навчально-демонстраційній сесії
для викладачів та вчителів
 «ІННОВАЦІЙНІ  МЕТОДИ та ЗАСОБИ ВИКЛАДАННЯ:
НАЙНОВІШЕ У ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ОСВІТІ»

У роботі сесії візьмуть участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Словенії, США, Туреччини, Хорватії, Чеської республіки.
Спеціальні гостієвропейські експерти, тренери, коучери.

Місце проведення:

Конгрес-Холл «Київський»,
НТУУ «Київський політехнічний інститут»

Початок роботи: 10-00                                                              Початок реєстрації: 9-00
Учасники отримують
Сертифікат участі, що засвідчує підвищення кваліфікації

Просимо до 20 листопада 2012 року заявити про участь та надіслати індивідуальну або групову заявку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Організаційний внесок у розмірі 150 грн. просимо перерахувати на рахунок: 26006037494701  в  АКІБ „УКРСИББАНК” м. Харків,   МФО 351005,  код ЄДРПОУ – 33498600, МЕА «Консалтинг і Тренінг» (призначення платежу: організація та проведення наукової конференції). Поштові перекази не приймаються. Обов’язковим є надсилання квитанції про сплату (сканована копія) разом із заявкою.
Організаційний внесок включає: інформаційний пакет учасника, програму, канцелярське приладдя, технічний супровід, перерви на каву.

Інформація (участь, заявки, організаційна допомога, консультації):
за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (039) 491-22-65