molodЦентральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Запорізький національний університет, Запорізька міська рада, Консалтингова компанія "Eurostar.Agency", Благодійний фонд "Оберіг" у співпраці з Університетом суспільних наук (UNS) та компанією Consulting Group 2027 запрошують учасників на семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», який відбудеться  18 жовтня 2017 року у Запоріжжі.

Мета семінару: ознайомити учасників з можливостями фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів фінансовими інструментами ЄС.

Форма участі – очна та заочна. Вартість участі у семінарі: безкоштовно.

Всі учасники отримають в електронній формі презентаційні матеріали семінару та лінк на відео-запис семінару.

Спікер: Микола Смолінський - президент Фундації CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів, фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер.

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 (1-й корпус Запорізького національного університету, ауд. 50).

Деталі та реєстрація за посиланням: