1. Програма комплексного кваліфікаційного екзамену для спеціальності 014 Середня освіта (Математика), освітньо-наукова програма "Теорія та методика навчання математики", термін навчання 1 р. 9 міс.

2. Програма комплексного кваліфікаційного екзамену для спеціальності 111 Математика, освітньо-наукова програма "Фінансова математика", термін навчання 1 р. 9 міс.

3. Програма комплексного кваліфікаційного екзамену для спеціальності 111 Математика, освітньо-наукова програма "Математика", термін навчання: 1р. 9 міс.

4. Програма комплексного кваліфікаційного екзамену для спеціальності 014 Середня освіта (Фізика), освітньо-наукова програма "Методологія та методика навчання фізики", термін навчання 1 р. 9 міс.

5. Програма комплексного кваліфікаційного екзамену для спеціальності 104 Фізика та астрономія, освітньо-наукова програма "Комп'ютерна фізика", термін навчання 1 р. 9 міс

6. Програма кваліфікаційного екзамену для спеціальності 014 Середня освіта (фізика). Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр. Галузь знань 01 Освіта.

7. Програма кваліфікаційного екзамену для спеціальності 014 Середня освіта (Математика), освітній ступінь: бакалавр

8. Програма кваліфікаційного екзамену для спеціальності 111 Математика, освітній ступінь: бакалавр